• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

2014-09-08

/Files/images/обм.JPG

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) - Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Історія програми

FLEX був заснований у 1992 році, як основна програма Євразійської Шкільної Ініціативи Акту на Підтримку Свободи. Програма фінансується Державним Департаментом Сполучених Штатів. Програма була створена завдяки переконанню сенатора Біла Бредлі у тому, що найкращим шляхом для забезпечення довготривалого миру та взаєморозуміння між Сполученими Штатами та країнами Євразії є надання можливості молоді із цих країн особисто пізнавати Америку та американців. Основною метою FLEX є покращення взаєморозуміння між країнами та надання можливості молоді з Євразії спостерігати за американським державним устроєм та бути його частиною. З початку існування програми у 1993 році, більш ніж 22.000 молодих людей з Євразії взяли участь у FLEX і повернулися до своїх країн сповнені нового ентузіазму, бажання допомагати іншим та ділитися своїм набутим досвідом та знаннями для покращення життя у своїх громадах та країнах.

Як обираються фіналісти

Незалежна комісія в США, яка складається з висококваліфікованих фахівців у галузі освіти та міжнародних обмінів обирає учасників програми. Конкурсний відбір буде проводитись на основі повного пакету представлених документів, рекомендаційного листа від викладача і готовності студента до річного перебування в США в якості студента по обміну. Студенти також повинні надати медичні документи, які свідчать про те, що їх стан здоров'я дозволяє брати участьу програмі.

Процес відбору буде завершено навесні 2014 року, і всі заявники будуть повідомлені про їх статус в середині травня 2014 року. Знання англійської мови є важливим, але не найважливішим критерієм відбору./Files/images/амер.JPG

Що покриває програма?

Програма FLEX є безкоштовною для всіх, і покриває наступне:

Подорож з рідного міста в Україні до міста проживання в США і назад;

Участь в передвиїзній орієнтації, яка включає в себе підготовку до програми;

проживання учасника в американській сім'ї протягом одного академічного року;

зарахування до американської середньої школи;

Медичну страховку, яка покриває лікування хвороб, які з'явилися під час перебування по програмі, за винятком вже існуючих хвороб і стоматологічної допомоги;

Щомісячну стипендію у розмірі $ 125, яка дозволяє студенту брати участь у суспільному житті;

одноразову фінансову допомогу у розмірі $ 300, яка потрібна для придбання речей першої необхідності, наприклад, шкільних підручників.

Програма також надає підтримку учасникам протягом всього року.

Що не покривається програмою?

Програма FLEX не покриває наступне:Витрати, пов'язані з одержанням закордонного паспорта і дозволу батьків на виїзд дитини за кордон;Особисті витрати, що перевищують щомісячну стипендію;витрати за додатковий багаж;Телефонні дзвінки в Україну та Інтернет витрати.

Американські сім'ї

Студенти, які беруть участь у програмі FLEX житимуть в американських сім'ях. Американські родини приймають студентів на добровільній основі і не отримують за це компенсації. Вибір приймаючою родини являє собою тривалий і складний процес, який нагадує процес відбору самих студентів. Приймаючі організації несуть відповідальність за пошук сім'ї та зарахування студентів до американської школи.

Розклад проведення тестування та деталі на сайті:

http://www.americancouncils.org.ua/uk/pages/66/

Кiлькiсть переглядiв: 266

Коментарi